آساک سرور به مدیریت میلاد قیامی هم زمان با گشترش زیر ساخت های مورد نیاز برای تجارت الکترونیک و افزایش اعتماد عمومی نسبت به این بخش و با هدف کمک به تولید محتوا ملی در کشور در سال ۹۳ پا به عرصه فناوری ارتباطات و اطلاعات نهاد. تمامی فعالیت های سایت بصورت شفاف در اختیار کابر قرار داده می شود. برای تماس با مدیریت سایت کابران آساک می تواند از طریق لینک تماس با ما و یا با شماره ۰۹۲۱۵۳۰۳۶۳۸ در ارتباط باشند. ما با ارزیابی نقاط ضعف و قدرت و فرصت ها و تهدید های دنیای الکترونیک اکنون توانسته ایم نسبت به طراحی سیستم میزبانی سایت, پنل پیامک و همچنین فروش دامنه های ملی .ir و دامنه های بین المللی از شرکت های معتبر مانند resllo و ایرینیک در فضایی سالم و رقابتی اقدام نماییم.

 

آدرس پستی

مدیریت :      میلاد قیامی

استان :         خراسان رضوی

شهر:             قوچان

موبایل:          ۰۹۳۶۳۴۲۴۴۲۰

ایمیل:            [email protected]

آدرس: سی متری رجایی کریمی ۱۴ پلاک ۴

?php echo $value->post_title; ?>

نفر چهارم
برنامه نویس UI

آقای مهندس میرزایی

?php echo $value->post_title; ?>

نفر سوم
طراح آساک سرور

آقای مهندس پیونده

?php echo $value->post_title; ?>

نفر دوم
طراح و پشتیبان آساک سرور

آقای مهندس وحدتی

?php echo $value->post_title; ?>

نفر اول
مدیر سایت

آقای مهندس قیامی

 

سرویس های آساک‌ بر روی سرورهای امن لینوکس، با پهنای باند بالا و در پیشرفته ترین مراکز دیتا در جهان، ارایه می شوند. سرورهای میزبانی وب ما، مجهز به سخت افزارهای قدرتمند روز بوده، و از آخرین ورژن نرم افزارها بهره مند میباشند. با در اختیار داشتن سرویس آساک سرور، قادر خواهید بود بدون دغدغه فکری کار تجاری هاستینگ خود را راه اندازی کرده و به ارائه خدمات هاست با کیفیت بالا بپردازید. بدین ترتیب با پرداخت هزینه ای بسیار پایین در ماه، سرویس میزبانی وب خود را راه اندازی نمایید

 

سامانه پیامکی یکی از سرویس های متنوع آساک سرور است که با رویکرد آساک سرور در بازار ایران مبنی بر خدمات دهی به افراد و شرکت های بزرگ و کوچک راه اندازی گردیده است. ما برای شما خدمات متنوعی در عرصه پیامک و سرویس های پیامکی مبتنی بر وب مانند برگذاری نظر سنجی ها، مسابقات ، ارسال پیامک انبوع، ارسال با استفاده از نقشه، و دیگر امکانات را فراهم اورده ایم.

 

تیم پشتیبان آساک با تجربه فراوان در کار با انواع cms ها و برنامه نویسی های اختصاصی برای وب سایت ها و وب سرویس ها اکنون میتواند همیار شما در اجرا و پیاده سازی انواع پنل های مدیریتی و سایت های خبری ، فروشگاهی ، شرکتی ، خدماتی باشد . اما با تجربه فراوان در امر امنیت می کوشیم تا در زمینه ایمن کردن وب سایت ها و وب سرور ها در کنار شما باشیم.

با توجه به برنامه ریزی های انجام شده ما برآن هستیم تا در آینده نه چندان دور در این عرصه وارد شویم و شما را در جهانی شدن کمک نماییم
آنچه شما نیاز دارید چیزیست که ما بدان اندیشیده ایم. پس در کنار ما احساس نگرانی نکنید.